Telefon: +420 725 845 662
 • MARKAGRO ESHOP
  Kleštiny
  Držáky upínacích kleštin
  Frézovací trny
  Redukce

DOPRAVA ZDARMA

Pri objednávce nad 2500,-

VŠE SKLADEM

Přes 6500 položek

DORUČENÍ DO 48H

nebo do týdne po objednání

JSME TU PRO VÁS

PO-PÁ 7-16h

Pár slov o tom co děláme

Vážení přátelé,

vítám vás na stránkách společnosti MARKAGRO, s. r. o., kterou jsem založil v roce 1996 a od té doby prošla řadou vývojových změn. Náš výrobní program je orientován do oboru strojírenství.

V současné době je struktura společnosti tvořena dvěma obchodníma a třemi výrobními samostanými divizemi:

 • divize kovovýroby a svařování
 • divize obchodu nářadí a nástroje
 • divize prodeje technických plynů

Sídlo společnosti je registrováno na Riegrově ulici ve Frýdku-Místku, ale výkonný management a výrobní divize jsou až na poslední z výše uvedených, dislokovány ve vlastním areálu ve Sviadnově poblíž FM. Zde jsme v nedávné době uvedli do provozu novou administrativně-správní budovu a novou halu pro divizi kovoobrábění.

Kádr firmy je tvořen zkušenými pracovníky s odpovídající kvalifikační úrovní. Management společnosti dbá na neustálé zvyšování jejich profesních kompetencí, což nám dává možnost pružně reagovat na specifické požadavky našich zákazníků.

Na měnící se potřeby trhu reagujeme vybavováním firmy novými technologiemi, čímž nejenže dosahujeme vyšší efektivity výroby, ale zároveň zvyšujeme její kvalitu a bezpečnost provozu.

Po stránce technické má společnost k dispozici komplexní strojní vybavení k zajištění veškerého výrobního programu, včetně montáže a dopravy.

V roce 2004 jsme zavedli a používáme systém řízení jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2001 a jsme držiteli Velkého svářečského průkazu podle normy ČSN EN 729-2:1996. Od ledna 2007 jsme držiteli CERTIFIKÁTU o zavedení a používání systému managementu jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 3834 – 2:2006. Příslušný CERTIFIKÁT je pro nás zavazující nejen ve vztahu k našim obchodním partnerům, ale i ve vztahu k vlastním spolupracovníkům ve firmě.

Vstřícnost k požadavkům zákazníků a jejich kvalitní realizace je krédem naší společnosti. Kontaktujte nás a přesvědčte se!
Na spolupráci se těší

Dr. Kazimír Marek, CSc., ředitel společnosti

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací